Strona główna

BANAU u Kornela. Rozwiązanie konkursu

BANAU u Kornela. Rozwiązanie konkursu

2012-10-25 20:00:00  |  Krzysztof Różycki

26 października w pubie Kornel zagra zespół BANAU, który wystąpił w 2 edycji programu "MUST BE THE MUSIC". Jako support zaprezentuje się zespół Wardrobe.

Zespół BANAU powstał w 2007 roku, jego członkowie pochodzą z Bydgoszczy i Torunia. Ich muzyka osadzona jest w szeroko rozumianych ramach rocka i hardrocka. Oprócz własnych kompozycji, muzycy nie stronią od wykonywania klasyków rocka. W 2011 roku uczestniczyli w 2 edycji programu "MUST BE THE MUSIC", zaprezentowali utwór ”ADHD”  i zdobyli pozytywną ocenę wszystkich jurorów. W tym roku zespół wydał płytę ”Perpetuum mobile”, na której znalazło się 13 utworów.

BANAU gra w składzie:

Marcin Grochala - wokal, gitara,

Paweł Niewiemski - gitara,

Szymon Niewiemski - bas,

Piotr Ślaski - perkusja.

Link do YouTube

Zespół Wardrobe pochodzi z Chełmna, rozpoczęli działalność w 2010 roku. To młody zespół, którego repertuar w większości wypełniają covery, choć mają także w dorobku kilka własnych kompozycji. Mimo krótkiego stażu, mają na koncie kilka nagród zdobytych na lokalnych przeglądach.

Wardrobe gra w składzie:

Katarzyna Kańska - wokal

Dawid Michalik - gitara

Patryk Panek - bas

Marcin Pankowski - perkusja

Link do YouTube

Koncert Banau i Wardrobe - pub Kornel, 26 października, godzina 20:00. Bilety 10 zł.

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania 2 bilety na koncert zespołu Banau. Jeśli chcesz zdobyć bilet napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl w temacie wpisując hasło Banau, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Losowanie i ogłoszenie zwycięzców w czwartek (25.10) o godzinie 20.00. Zapraszamy do zabawy!

Rozwiązanie konkursu: Tym razem konkurs pozostaje nierozstrzygnięty. Nie było chętnych by wygrać bilet.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl