Trzy punkty Kolejarza. Porażka rezerw Chojniczanki

2012-09-10 15:00:00  |  Tekst i fot: Ł.R.

Chojniczanka bezbramkowo zremisowała z Rakowem. Jak poradziły sobie w ten weekend pozostałe seniorskie drużyny reprezentujące Chojnice w niższych ligach?

Pierwsze punkty w lidze zainkasowali zawodnicy Pawła Skiby, którzy w sobotnie popołudnie zmierzyli się na stadionie przy ulicy Lichnowskiej z drużyną Huragan Nowe Polaszki. Bramki dla chojniczan zdobyli: Daniel Błaszkowski oraz Patryk Melchert. Zwycięstwo dało na co dzień grającemu w A-klasie Kolejarzowi awans na dziesiąte miejsce w lidze. W następny weekend przeciwnikiem Kolejarza będzie zespół Czarni Piece.

KOLEJARZ CHOJNICE - HURAGAN NOWE POLASZKI 2:0

Nie udało się zdobyć pierwszych punktów jedenastce prowadzonej przez Mirosława Czuryło. Chociaż po pierwszych minutach KS Chwaszczyno prowadziło z rezerwami Chojniczanki 0:2, to po przerwie zespół złożony głównie z juniorów pokazał, że w piłkę grać potrafi i całkowicie zdominował rywala. Pomimo chęci, woli walki i zaangażowania udało się zdobyć tylko jednego gola, którego autorem był Patryk Laskowski.

W VII kolejce Chojniczanka II rozegra spotkanie wyjazdowe z Kaszubią w Kościerzynie. Póki co, jako jedyna drużyna bez punktu zamyka ligową tabelę.

CHOJNICZANKA II - KS CHWASZCZYNO 1:2