Ściany nie pomogły gospodarzom

2012-01-16 09:00:00  |  tekst Ł.R, fot Ł.R.

W sobotę (14.01) po dłuższej przerwie spowodowanej okresem świątecznym, sylwestrem i długim weekendem ze świętem Trzech Króli, wznowiono rozgrywki Młodzieżowej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Tym razem pod siatką spotkały się dziewczęta ze szkół gimnazjalnych. Na miano zdecydowanego faworyta tych rozgrywek wyrastają zespoły z Tucholi. Zarówno Unitas PKS Tuchola, jak i Tucholanin Tuchola, wygrały wszystkie swoje mecze nie oddając przeciwnikom nawet seta. Niestety, ściany nie pomogły tym razem gospodarzom, drużynie UKS Ósemka, która zanotowała na swoim koncie cztery porażki.

Składy:

Wyniki:

Unitas Tuchola - ZSP Konarzyny 2:0 (15:7, 15:6)

Tucholanin Tuchola - ZSP Konarzyny 2:0 (15:9, 15:8)

ZSS Człuchów - UKS Ósemka Santech Chojnice 2:1 (11:15, 15:9, 11:9)

UKS Ósemka Santech Chojnice - Unitas Tuchola 0:2 (7:15, 9:15)

UKS Ósemka Santech Chojnice - ZSP Konarzyny 0:2 (10:15, 12:15)

Unitas PKS Tuchola - ZSS Człuchów 2:0 (15:10, 15:8)

Tucholanin Tuchola - UKS Ósemka Santech Chojnice 2:0 (15:3, 15:12)

ZSS Człuchów - ZSP Konarzyny 0:2 (7:15, 11:15)

Tabela po sobotnim turnieju

Miejsce    Drużyna                          Mecze    Punkty    Stosunek setów    Małe punkty
1.    TucholaninTuchola                      3            9             6:0                          90:42
2.    Unitas PKS Tuchola                      3            9             6:0                          90:47
3.    ZSP Konarzyny                             4            6             4:4
4.    ZSS Człuchów                              4            2             2:7
5.    UKS Ósemka Santech Chojnice    4           1              1:8

Tabela turnnieju:

Miejsce    Drużyna                       Mecze    Punkty    Stosunek setów  Małe punkty
1.   TucholaninTuchola                     3             9               6:0                       90:42
2.   Unitas PKS Tuchola                    3             9               6:0                       90:47
3.   ZSP Konarzyny                           4             6               4:4
4.   ZSS Człuchów                            4             2               2:7
5.   UKS Ósemka Santech Chojnice  4            1               1:8