Trzeci remis Chojniczanki

2011-04-02 17:41:10  |  Ł.R.

To miał być mecz po którym zespół Chojniczanki Chojnice miał zyskać dodatkowe trzy
punkty w ligowej tabeli. Niestety, spotkanie z zamykającą tabelę Polonią Nowy Tomyśl,
zakończyło się bezbramkowym remisem.

W pierwszej połowie najdogodniejszą okazję do strzelenia bramki miał Tomasz Pestka,
który w 31. minucie strzelając wysoko nad poprzeczką zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem. Bliski szczęścia był również ,,Alex" i Marek Kowal, ale ich strzały głową minimalnie poszybowały nad bramką.

O dużym szczęściu mogą mówić gospodarze meczu, którzy na początku drugiej połowy,
po strzale Marka Kowala, wybili piłkę z linii bramkowej. Na dziesięć minut przed końcem spotkania z boiska ,,wyleciał" obrońca Polonii Krzysztof Kmieć. Pomimo gry z przewagą jednego zawodnika Chojniczance nie udało się przechylić szali na swoją stronę i mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0:0. Zespół Grzegorza Kapicy z dorobkiem 37 punktów zajmuje czwartą pozycję w lidze.

Za tydzień (9.04) Chojniczanka podejmować będzie na stadionie przy ulicy Mickiewicza
Ruch Zdzieszowice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00

Chojniczanka: Baran – Andruszczak, Sierant, Jakosz, Mikołajczyk(80'Noga) – Pestka(60'Ziemak), Parzy, Atanackovic, Lenart(63'Trojanowski) – Kowal(57'Magdziński), Kazimierowski.