Strona główna

Koncert Layo. Bilety rozlosowane.

Koncert Layo. Bilety rozlosowane.

2011-03-04 18:55:00  |  Krzysztof Różycki

5 marca w chojnickim klubie Maryilyn odbędzie się koncert grupy Layo. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można zdobyć dwie wejściówki na koncert.

Chojnickie Layo powstało na początku 2008 roku, ich debiutancki koncert odbył się w tucholskim Drum Club. Była to impreza urodzinowa zespołu Obuwie z Tucholi, a zarazem promocja festiwalu Tfu!rczość. W krótkim czasie zespół zdobył sporą grupę fanów, o czym można było się przekonać podczas koncertu, jaki zagrali w Intercity. Kolejnym wydarzeniem był koncert, który odbył się podczas chojnickiej Harcomajady. W czasie imprezy zorganizowanej przez Hufiec ZHP w Chojnicach, zespół zagrał koncert plenerowy przed gwiazdą wieczoru - Milczeniem Owiec.

W dniach 28-29 maja 2010 roku Layo gościł w Emsdetten, gdzie zagral dwa koncerty: jeden w centrum młodzieżowym Koje w Emsdetten, a drugi w pobliskim mieście Rhiene w pubie Eulenspiegel.

Layo gra w składzie:
Alicja Połom - saksofon
Tomasz Ryl - perkusja
Dawid Cholewiński - klawisze  
Bartłomiej Zwiewka - bas  
Dawid Steliga - wokal i gitara.

Wiecej informacji o Layo w wywiadzie, jaki zespół udzielił dla Czytelników naszego portalu. Wywiad.

Koncert Layo - Club Maryilyn, Chojnice, ul. Świętopełka 10 - godzina 20.00. Bilety w cenie 5 zł.

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania 2 bilety na koncert Layo. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując hasło Layo, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Losowanie i ogłoszenie zwycięzców w piątek (4.03) o godzinie 20.00. Zapraszamy do zabawy!

Rozstrzygnięcie konkursu. Bilety wygrali Szymon Górkiewicz i Sandra Pażątka Lipińska. Gratulujemy! Bilety do odbioru przed koncertem, należy po prostu podać swoje dane oraz mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.


Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl