Strona główna

Mateusz Bąkowicz nowym zawodnikiem Chojniczanki

Mateusz Bąkowicz nowym zawodnikiem Chojniczanki

2024-06-20 11:43:19  |  MKS Chojniczanka

Mateusz Bąkowicz podpisał kontrakt z Chojniczanką Chojnice z opcją przedłużenia umowy o kolejny rok i będzie reprezentować Chlubę Grodu Tura w sezonie 2024/2025.


Zawodnik występujący na pozycji obrońcy, swoją piłkarską przygodę zaczynał w Ruchu Chrzanowice. Przez 3,5 roku reprezentował barwy GKS-u Bełchatów, a kolejne dwa lata grał w Warcie Działoszyn, z której trafił do trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki, gdzie był ważnym zawodnikiem tego zespołu – rozegrał tam 34 spotkania, a w 31 z nich wyszedł w podstawowym składzie i strzelił cztery bramki. Po udanych dwóch sezonach został dostrzeżony przez ŁKS Łódź, dla którego grał w sezonach 2020/2021 – 2023/2024. W tym czasie strzelił dwie bramki i zaliczył dwie asysty.

Trafiłem do Chojniczanki z ŁKS-u Łódź i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru, ponieważ zabiegał o to sam Klub. W zespole gra Damian Nowacki, którego znam, więc raźniej było mi tu przyjść. Jestem bardzo podekscytowany i z niecierpliwością czekam na pierwszą kolejkę sezonu” – Mateusz Bąkowicz.

Mateusz to kolejny zawodnik, który wpisuje się w naszą filozofię budowania drużyny.  Zawodnik młody, ale ograny już na tym poziomie, rywalizacja w zespole wzrasta, a to może wyjść nam tylko na dobre” – Damian Wróbel Dyrektor Sportowy MKS Chojniczanka 1930 S.A.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl