Strona główna

Spotkanie 'Książki na lepszy apetyt' dla rodziców niejadków i nauczycieli przedszkolnych

Spotkanie 'Książki na lepszy apetyt' dla rodziców niejadków i nauczycieli przedszkolnych

2024-06-12 13:29:47  |  Przestrzeń Pokoleń

Twoje dziecko nie chce jeść? 18 czerwca Przestrzeń Pokoleń oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na bezpłatne spotkanie z dietetykiem i psychologiem, podczas którego rodzice dowiedzą się, jak radzić sobie z wybiórczością pokarmową dzieci poprzez zabawę i wspólne czytanie. Spotkanie odbędzie się w charzykowskiej bibliotece.


Kolejna odsłona cyklu „Przestrzeń na czytelnictwo” to bezpłatne spotkanie w Gminnej Bibliotece w Charzykowach przy książkach dla dzieci o… jedzeniu. Prowadząca je dietetyk kliniczna Alina Pasionek-Sikora opowie rodzicom, jak można zaradzić wybiórczości pokarmowej lub niechęci do jedzenia maluchów przez zabawę i czytanie. Pokaże propozycje wspólnego spędzania czasu, które stworzyła na bazie swoich doświadczeń w pracy z dziećmi i rodzicami. Na spotkanie zaproszeni są przede wszystkim rodzice, dziadkowie oraz pracownicy placówek przedszkolnych i żłobków. Aby wziąć w nim udział, należy się zarejestrować – liczba miejsc jest ograniczona.

W kameralnym, przyjemnym wnętrzu biblioteki będzie można posłuchać o sposobach na niejedzenie dzieci, przyczynach tego stanu rzeczy oraz rozwiązaniach prostych do wprowadzenia w codzienności. W czasie, gdy dorośli będą ze sobą rozmawiali, dzieci spędzą przyjemny czas pod okiem psycholożki – Sylwii Zblewskiej – która poczyta im książki i poprowadzi zabawy edukacyjne.

Zapisy na bezpłatne spotkanie 18 czerwca w Charzykowach oraz szczegóły wydarzenia tu: https://przestrzenpokolen.pl/wydarzenie/ksiazki-na-lepszy-apetyt/

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl