Strona główna

InterTony Festiwal w Chojnicach!

InterTony Festiwal w Chojnicach!

2024-06-15 08:00:00  |  Ola Fryca FRZCiC

Festiwal Miast Partnerskich „InterTony” już dzisiaj (15.06.). Mocne dźwięki wybrzmią na stadionie Kolejarza w Chojnicach już po raz dziewiąty.

Niewątpliwą atrakcją będzie występ Agnostic Front, gwiazdy nowojorskiego HC. Zespół działa od czterech dekad, zyskali popularność ogólnoświatową dzięki licznym, świetnym gatunkowo wydawnictwom i intensywnym trasom koncertowym. Słyną z niesamowitej energii, a ich muzyka jest mieszanką szybkich hardcore punkowych motywów z thrash metalowym sznytem. Debiutancki „Victim in Pain” był albumem przełomowym i jednym z pierwszych hardcore'owych nagrań w dziejach muzyki. Jeżeli odpowiada Wam klimat chłodu nowojorskich ulic albo po prostu pragniecie poskakać, macie niesamowitą ku temu okazję! Występ grupy muzycznej tego formatu jest dużym wydarzeniem w naszym regionie.


AGNOSTIC FRONT - Never Walk Alone:

Link do YouTube

Ciekawie zapowiadają się też koncerty zespołów, które przyjadą do nas w ramach międzynarodowej wymiany muzycznej. Dzięki współpracy stowarzyszeń muzycznych i młodzieżowych z miast partnerskich, w tym roku gościć będziemy death metalowe Massive Assault z Holandii, doom’owe Tortured Spirit z Niemiec oraz metalcore’owe Praim Faya z Francji.

Na zdjęciu zespół: Tortured Spirit

PRAÏM FAYA - Titan:

Link do YouTube

Program w wykonaniu polskich zespołów również będzie mocno urozmaicony, nie zabraknie metalu, punka, HC i muzyki psychodelicznej. Wystąpią Narbo Dacal, Hostia, Tyran oraz Super Potwór.

Na zdjęciu: zespół Tyran

Na zdjęciu: zespół NARBO DACAL

NARBO DACAL - Passion Flower:

Link do YouTube

W międzyczasie w strefie chilloutowej w ramach Jam Stage wystąpi Gość Specjalny z naszego miasta partnerskiego Emsdetten - Peter Ullrich. Wraz z zaproszonymi lokalnymi muzykami będzie umilać czas podczas ciszy na scenie głównej.


Imprezie towarzyszyć będą atrakcje. Zaplanowano giełdę płytową, strefę Samorządnego Centrum Młodzieżowego i Przystanku Streetwork. Zadbano też o ofertę gastronomiczną.

Promo video -> https://fb.watch/sceb0uJFw1/


Za organizację festiwalu odpowiada Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej, partnerami wydarzenia są: Chojnickie Centrum Kultury, stowarzyszenie muzyków rockowych Rockinitiative Emsdetten e.V., centrum młodzieżowe Jongerencentrum Cerberus z Hengelo oraz stowarzyszenie Musikoblokos z Bayeux we Francji. Organizacje imprezy wspierają: Fundacja Współpracy Polsko - Niemieckiej, Województwo Pomorskie, Miasto Chojnice oraz Powiat Chojnicki.


Bilety są dostępne w sprzedaży online na www.intertony.pl, a szczegóły dotyczące wydarzenia na bieżąco przekazywane za pośrednictwem social mediów: www.facebook.com/intertonyfest oraz www.instagram.com/intertony_fest.

Program:
15:20 OTWARCIE
15:30 SUPER POTWÓR
16:25 PRAÏM FAYA
17:20 TYRAN
18:15 TORTURED SPIRIT
19:10 NARBO DACAL
20:05 HOSTIA
21:00 MASSIVE ASSAULT
22:00 AGNOSTIC FRONT

 

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl