Sporo emocji podczas II Memoriału Charytatywnego im. Jarosława Armady. Zwycięzcą drużyna Agro Ursus (FOTO)

2024-02-11 16:20:37  |  opr. red. ao fot. Aleksander Fudali

W finale pokonała 2:1 zespół Pro Efekt Piotrex. W całym turnieju udział wzięło 16 drużyn.

Wczoraj (10.02.) po raz drugi już w Chojnicach odbył się Memoriał Charytatywny im. Jarosława Armady. Na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Huberta Wagnera do zmagań turniejowych stanęło 16 drużyn, aby poprzez sport podtrzymywać pamięć o zmarłym w 2021 roku pielęgniarzu i działaczu sportowym. Pierwsze miejsce i puchar zgarnęła drużyna Agro Ursus pokonując w finale 2:1 zespół Pro Efekt Piotrex. Natomiast trzecie miejsce przypadło Policji, która po bezbramkowym remisie pokonała w rzutach karnych 4:3 Straż Pożarną.