Zawodnicy ChKŻ ze świetnymi wynikami podczas eliminacji do Mistrzostw Świata Juniorów World Sailing w Brazylii

2023-09-27 08:23:51  |  opr. red. ChKŻ fot. nadesłane Paweł Szczukowski

Podczas Baltic Cup Dziwnów Bracia Jeremi i January Szczukowscy zajęli 1 miejsce wśród załóg męskich i mieszanych do 18 lat i 2 miejsce w klasyfikacji generalnej (open), a Filip Nosol wraz Krzysztofem Ołowiakiem (OKŻ Olsztyn) zajęli 3 miejsce wśród załóg do 16 lat.

W ostatni weekend (22-24.09.), podczas regat Baltic Cup w Dziwnowie, żeglarze z Chojnickiego Klubu Żeglarskiego zaliczyli 9 świetnych wyścigów. Akwen, który do najłatwiejszych nie należy, stał się areną zmagań dla zawodników  dwuosobowej łódki 420, o kwalifikację do Mistrzostw Świata Juniorów World Sailing, które odbędą się w grudniu w Brazylii.

Bracia Jeremi i January Szczukowscy zajęli 1 miejsce wśród załóg męskich i mieszanych do 18 lat (kat. U19 men/mixed) i 2 miejsce w klasyfikacji generalnej (open) a Filip Nosol wraz Krzysztofem Ołowiakiem (OKŻ Olsztyn) zajęli 3 miejsce wśród załóg do 16 lat (kat. U17 open). Gratulujemy!