Strona główna

Pan Poeta zawita do Filii nr 6

Pan Poeta zawita do Filii nr 6

2023-05-26 14:40:40  |  Miejska Biblioteka Publiczna

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach zaprasza przedszkolaków w środę 31 maja 2023 roku o godz. 13:00 na spotkanie z Panem Poetą, czyli panem Michałem, autorem zabawnych i rymowanych historii, które uczą morałem, a bawią treścią. Pan Poeta jest największym, bo aż dwumetrowym bajkopisarzem i animatorem.


Jak czytamy na oficjalnej stronie gościa: "Spotkania autorskie dla dzieci z Panem Poetą angażują, bawią i zachęcają do czytania najmłodszych. Krótkie bajki autorstwa pana Michała są pretekstem do wciągnięcia dzieci w wir zabaw, przebieranek, kolorowych balonów i niezliczonych uśmiechów. To spotkania autorskie dla dzieci w pełni literackie. Bawimy się tutaj poezją dla dzieci – dosłownie. Bohaterowie sami czytają swoje bajki, opowiadając dzieciom o emocjach, niedoskonałościach i przeżyciach. Wszystkiego jest tu po troszeczce: troszkę czytania, nieco zabawy, odrobina ruchu i pracy twórczej. A wszystko w godzinie, która mija nie wiadomo kiedy".

Spotkanie odbędzie się w świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Młodzieżowej 35. Jego sponsorem jest firma Elnit Electric Marka Nitki, a organizatorem Filia nr 6 MBP.

Zapraszamy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl