Strona główna

Chojnicki Dzień Dziecka w Fosie Miejskiej!

Chojnicki Dzień Dziecka w Fosie Miejskiej!

2023-05-25 12:45:52  |  Urząd Miejski Chojnice

W Fosie Miejskiej 1 czerwca br. odbędzie się Chojnicki Dzień Dziecka. Początek o godzinie 10:00.


Podczas imprezy zaprezentują się dzieci z chojnickich przedszkoli oraz dzieci i młodzież z chojnickich szkół. Na scenie będziemy gościć tancerki z Chojnickiego Centrum Kultury, zobaczymy pokaz tresury psów oraz specjalny program Cyrkologia. Całość zakończy Projekt 41 przedstawieniem „Kleksy – piosenki Pana Kleksa”. Na scenie będzie też rozstrzygnięcie konkursów dla dzieci organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Wszystkie dzieci, które pojawią się w Fosie Miejskiej w godzinach od 12:00 do 17:30, będą mogły skorzystać z atrakcji – dmuchańców – za darmo.

Organizatorami Chojnickiego Dnia Dziecka są Promocja Regionu Chojnickiego, Chojnickie Centrum Kultury, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Urząd Miejski w Chojnicach.

Partnerami są Regalux Krzysztof Sutowski, Meblik Sp. z o. o., Urbaniak Inwestycje, Zakłady Mięsne Skiba S.A., Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter, Centrum Park Chojnice, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o., Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe, Straż Pożarna i Policja.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl