Bardzo dobry występ chojnickich tenisistów stołowych na turnieju w Solcu Kujawskim

2023-01-30 10:06:58  |  TS Chojnice

Impreza zorganizowana została w ramach 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a cała kwota z wpisowego została przekazana właśnie na konto WOŚP.

W stawce ponad 40 zawodników wystąpiło 5 reprezentantów TS Chojnice. Najlepiej z nich zaprezentował się Sławomir Januszewski, który przegrał tylko raz, w finale z Tomaszem Łojewskim z Solca Kujawskiego i ostatecznie zajął drugie miejsce.

Na miejscach 5-6 sklasyfikowano Sławomira Wilczka i Krzysztofa Pieragowskiego, a tuż za nimi uplasowali się Maciej Pawlak i Arkadiusz Domachowski.