Strona główna

Jaki sprzęt audio warto kupić?

Jaki sprzęt audio warto kupić?

2023-01-27 11:29:07  |  materiał partnera

Sprzęt audio to pojęcie odnoszące się do wszelkich urządzeń odtwarzających, nagrywających oraz przetwarzających dźwięk. Mowa zatem zarówno o głośnikach, jak i słuchawkach, amplitunerach czy mikrofonach. Wybór produktów audio na rynku jest jednak ogromny, co znacząco utrudnia podjęcie ostatecznej decyzji zakupowej. Na jaki sprzęt warto zatem postawić?


HT/1510 Predator II – klasyka w świetnym wydaniu

Predator II to nieocenione wsparcie każdego kina domowego. Głośnik ten, dzięki uniwersalnemu wyglądowi, będzie się doskonale prezentował w niemal każdym wnętrzu. Elegancka czarna obudowa z klasycznym połyskiem nadaje Predatorowi II eleganckiego wymiaru. Jego cechą charakterystyczną jest potężna moc, przekładająca się na dźwięk najwyższej kinowej jakości.

Model ten otrzymał dedykowany, aż 1000-watowy, liniowy zasilacz, a także nowy przetwornik o 40% większej mocy. Miłośnicy głębokiego basu też nie powinni mieć powodów do narzekań — filtr PerfectFilter gwarantuje głęboki i wyrównany bas do nawet 20 Hz. To głośnik do zadań specjalnych. Efekty dźwiękowe naprawdę potrafią zaskoczyć.

Argon Audio Fenris A5 – jest moc i klasa!

Fenris A5 to przede wszystkim szereg nowoczesnych funkcjonalności, wprowadzających jakość dźwięku na zupełnie inny poziom. To sprzęt audio dla naprawdę wymagających użytkowników. Model ten posiada Bluetooth 5.0, wejście gramofonowe i dźwięk dorównujący znacznie droższym głośnikom. Mamy tutaj większą względem A4 obudowę oraz większy głośnik niskotonowy, który gwarantuje głębszy i głośniejszy bas.

Argon Audio Fenris A5 to propozycja, która zainteresuje każdego użytkownika, który odwiedza salon audio. Znajdziemy tutaj czterokanałowy wzmacniacz cyfrowy wraz z zaawansowanym DSP oraz aktywną zwrotnicę, która przekłada się na dynamiczny i bardziej wyrazisty dźwięk. Fenris A5 obsługuje większość dostępnych na rynku źródeł, pomiędzy którymi można się automatycznie przełączać. Cechą charakterystyczną tego modelu jest dostrojenie – przejścia pomiędzy wysokimi i niskimi tonami brzmią płynnie i całkowicie naturalnie.

Audio Physic Classic 35 Gloss Black – oszałamiający to dobre słowo

Prawdziwe kino domowe powinno posiadać potężne kolumny podłogowe. Taki sprzęt audio zapewnia nie tylko najlepsze wrażenia podczas oglądania filmów czy seriali, ale również odpowie na potrzeby użytkowników, którzy lubią głośno słuchać muzyki. Classic 35 to przepiękna obudowa, w której szklane panele przyklejane są do rdzenia MDF. Takie rozwiązanie sprawia, że sprzęt jest odporny na wibracje i tym samym podbarwienia dźwięku. Zdecydowano się tutaj nawet na zainstalowanie Dual Basket, czyli konstrukcji, która tłumi niepożądane wibracje już u samego źródła ich powstawania.

Classic 35 to również trzy przetworniki, które radzą sobie świetnie w całym zakresie częstotliwości. Silnik magnetyczny głośnika wysokotonowego jest starannie wentylowany, przez co radzi on sobie nawet przy dużym obciążeniu. To zdecydowanie jeden z najlepszych sprzętów audio w swojej kategorii cenowej.

Sprzęt audio o najwyższej jakości znajdziesz na: https://audioneo.pl/

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl