Strona główna

ZUS zaprasza na cykl szkoleń

ZUS zaprasza na cykl szkoleń

2022-05-17 10:40:03  |  ZUS fot. pexels.com

Pomorskie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych cały czas organizują bezpłatne szkolenia dla swoich klientów. Tym razem ich tematem będą ulgi w spłacie należności z tytułu składek, elektronizacja akt pracowniczych oraz zasady zgłaszania i rozliczania składek za pracowników.


We wtorek, 24 maja o godz. 10:00, ZUS zaprasza na webinarium o formach wsparcia, z których mogą skorzystać osoby, które mają problemy ze spłatą składek. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie warunki należy spełnić, aby rozłożyć składki na raty, a także na czym polega odroczenie terminu płatności składek oraz jakie są zasady wypełniania wniosków i jakie dokumenty trzeba złożyć. Zapisy na szkolenie ZUS przyjmuje mailowo pod adresem: karolina.eikmann@zus.pl.

W środę 25 maja, również o godz. 10:00, odbędzie się szkolenie online pod tytułem „Prościej, taniej, e-akta”. Jego tematem będzie elektronizacja akt pracowniczych. Eksperci wytłumaczą na czym polega projekt e-akta, jakie są jego zalety oraz jakie niesie z sobą obowiązki dla pracodawców.

Dzień później, w czwartek 26 maja, także o godz. 10:00, ZUS zaprasza na wirtualne spotkanie dotyczące zasad zgłaszania i rozliczania składek za pracowników. Zgłoszenia na te dwa szkolenia można wysyłać na adres: slupsk_wydarzenia@zus.pl.

Szkolenia będą prowadzone za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail na który ZUS wyśle link do spotkania, datę i temat szkolenia oraz numer telefonu do kontaktu. Do zgłoszenia trzeba dołączyć podpisane oświadczenie RODO, które jest dostępne na stronie zus.pl.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl