Strona główna

Koncert na Dzień Matki

Koncert na Dzień Matki

2022-05-10 10:31:47  |  ChCK

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 26 maja o godz. 18:00 na koncert pt. "Ach, jak przyjemnie" w wykonaniu Zespołu Solistów ARTE CON BRIO.


Większość z nas z chęcią wraca do przebojów z lat młodości. Nie podlega dyskusji fakt, iż do muzyki przypisujemy mnóstwo pozytywnych wspomnień, jednak, aby wyzwolić je ponownie potrzebny nam jest odpowiedni bodziec. Najlepszym sposobem na to będzie powrót do piosenek, które niegdyś podświadomie powiązaliśmy z pięknymi chwilami w naszym życiu.

Koncert zatytułowany „Ach, jak przyjemnie” to niezwykła okazja, by posłuchać największych przebojów m.in. H. Warsa, M. Grechuty, Z. Wodeckiego, S. Krajewskiego, W. Houston, S. Wondera, R. Charle’sa i innych artystów w nowych, pełnych energii i muzycznego powabu aranżacjach.

W sentymentalną podróż po standardach nie tylko polskiej muzyki rozrywkowej zabierze Was „Zespół Solistów ARTE CON BRIO” pod dyrekcją Mirosława Przybyła i współpracujący z nią wspaniali, mającymi w dorobku liczne występy na estradach krajowych oraz zagranicznych wokaliści: Adela Konop to absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej dr Joanny Żółkoś – Zagdańskiej. Artystka znana szerszej publiczności z telewizyjnych programów muzycznych: „Szansa na Sukces”, „Must Be The Music”, „Mam Talent” ostatnio z programu "The Voice of Poland" z drużyny Marka Piekarczyka. Filip Czarnecki to wokalista i muzyk sesyjny. Laureat oraz finalista wielu konkursów i festiwali – zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych. Finalista I edycji programu telewizyjnego „The Four. Bitwa o sławę” emitowanego na antenie telewizji Polsat. Artysta znany jest też z programu TVP “Jaka to melodia”. Absolwent Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej dr hab. Joanny Zagdańskiej.

Błyskotliwą konferansjerką okrasza całość urocza prowadząca Katarzyna Szewczyk. Zapraszamy na wydarzenie niezwykłej rangi artystycznej, którego nie wolno przeoczyć!

 

Chojnickie Centrum Kultury

26 maja 2022 r., godz. 18:00

Bilety: 50 zł

Do nabycia w kasie ChCK i przez internet.

KUP BILET

Zapraszamy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl