Strona główna

Food Trucki w Lipienicach

Food Trucki w Lipienicach

2022-04-09 17:25:02  |  Krzysztof Różycki

Plejada Smaków FoodTrucków po raz trzeci zawitała do Lipienic. Impreza organizowana przez Ligę FoodTrucków gosci na terenie C.H. Brama Pomorza.

Impreza jest jedną z niewielu okazji by spróbować smaków, na co dzień niespotykanych  w naszym mieście. Zaczynając od zapiekanek, przez frytki belgijskie, burgery, hot dogi, kanapki z szarpaną wieprzowiną, kurczak w chrupiącej panierce, kuchnię bliskowschodnią, kuchnię azjatycką, turecką, gruzińską kończąc na bogactwie kuchni meksykańskiej z tacosami, burritos i quesedillas.

Nie zabrakło także potraw na słodko. Zdobywające co raz większą popularność hiszpańskie churrosy i lody tajskie stały się pewnym standardem, jednak włoski Choco Kebab jest nowością, która ma szansę zawojować rynek foodtruckowy. Ciekawostką jest, udział  w tegorocznej imprezie najdłużej działającego w Polsce foodtrucka. Działająca od 2011 roku Zapiekanka Snack Bus serwuje tradycyjne zapiekanki na 58 centymetrowych bagietkach, to powrót do smaków jakie znamy z przeszłości.

III Plejada Smaków FoodTrucków zaprasza w sobotę (9.04) do godziny 21.00 i w niedzielę (10.04) w godzinach 10.00 - 20.00.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl