Strona główna

Zapisz się na rodzinne warsztaty z edukacji finansowej

Zapisz się na rodzinne warsztaty z edukacji finansowej

2022-04-08 09:04:47  |  MBP w Chojnicach

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach i Stowarzyszenie Edukatoria zapraszają dzieci w wieku 6-10 lat wraz z rodzicami na warsztaty „Mama i ja – zakodowany budżet domowy, czyli prosto o finansach”. Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia w godz. 16.30-18.30 w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci w ramach akcji Dwa tygodnie z książką. Od Dnia Książki do Dnia Bibliotekarza.


Warsztaty będą się opierać na pracy zespołowej mam i dzieci, a podczas nich przy pomocy zabawy prowadzące będą wdrażać praktyczne narzędzia zarządzania budżetem domowym i kieszonkowym. Po zdobyciu tej „tajemnej wiedzy” uczestnicy wyruszą na Robotyczne zakupy… Czy robot nas posłucha i zrobi to, co my chcemy? Tu również kluczem będzie praca zespołowa i logiczne myślenie, a przede wszystkim świetne humory. Na zajęcia można zapisywać się osobiście w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci (pokój 112) lub telefonicznie pod numerem 52 397 28 07, wewnętrzny 41. Liczba miejsc ograniczona.

Prowadzące:

Anna Kuhn – edukatorka, posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie finansów i rachunkowości umożliwiające przekształcenie trudnych z pozoru zagadnień finansowych w okazję do zabawy i odczarowania stereotypu, że finanse to czarna magia. Prowadzi innowacyjne i autorskie warsztaty w zakresie edukacji finansowej dzieci, młodzieży i dorosłych. Wyróżnia się nowatorskim podejściem do zdobywania kompetencji zawodowych i odnajdywania się na rynku pracy dzięki poznaniu mocnych stron uczestników oraz przy wykorzystaniu nieszablonowych zestawów ćwiczeń i metod pracy.

Lucyna Wodzikowska – edukatorka, posiada wykształcenie i doświadczenie pedagogiczne. Prowadzi działalność Play Edu, pracuje z przedszkolakami i uczniami klas 1-4 szkoły podstawowej, prowadząc warsztaty z kodowania bez użycia sprzętu komputerowego oraz warsztatów z robotami edukacyjnymi. Entuzjastka nauczania innowacyjnego, kreatywnego oraz przez zabawę. Uczestniczka projektów krajowych i zagranicznych promujących naukę programowania oraz rozwój kompetencji cyfrowych wśród dzieci. Autorka scenariuszy zajęć publikowanych w czasopiśmie „Nauczyciel na Plus”, które jest przeznaczone dla nauczycieli szkół podstawowych, uczących informatyki, matematyki i techniki.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl