Strona główna

Dyskusyjny Klub Filmowy w kwietniu 2022

Dyskusyjny Klub Filmowy w kwietniu 2022

2022-03-27 20:15:47  |  ChCK

Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" działający przy Chojnickim Centrum Kultury zaprasza w kwietniu na 3 znakomite seanse filmowe. Bilety w cenie 15 zł oraz karnety w cenie 36 zł dostępne w Chojnickim Centrum Kultury.

PROGRAM DKF NA KWIECIEŃ 2022 r.:

4 kwietnia 2022 r., godz. 19:00

CYRANO

Główny bohater, Cyrano de Bergerac, wzbudza zachwyty biegłością, z jaką posługuje się zarówno słowem, jak i szpadą. Jest jednak przekonany, że jego powierzchowność czyni go niegodnym olśniewającej Roxanne. Zamiast szczerze wyznać miłość przyjaciółce, milczy. Roxanne, nieświadoma jego uczuć, zakochuje się w młodym żołnierzu Christianie.

 

11 kwietnia 2022 r., godz. 19:00

SONATA

Grzegorz Płonka (Michał Sikorski), po latach życia w kompletnej ciszy, dzięki uporowi rodziców (Małgorzata Foremniak, Łukasz Simlat), wsparciu grupy dobrych ludzi i zabiegowi wszczepienia implantu w Instytucie profesora Henryka Skarżyńskiego (Jerzy Stuhr) odzyskał słuch i mógł spełnić największe marzenie swojego życia – zagrać „Sonatę Księżycową” Beethovena.

 

25 kwietnia 2022 r., godz. 19:00

PRZEŻYĆ

Animowany film dokumentalny, który stał się przebojem festiwalu w Sundance. Poruszająca historia nastolatka uciekającego z matką i rodzeństwem z ogarniętego wojną Afganistanu do Europy. To także intymna opowieść o dorastaniu i odkrywaniu swojej seksualności. W życiu Aminą dominuje poczucie straty i to na wielu poziomach. Bohater musiał brutalnie wkroczyć w dorosłość i przez ponad 20 lat tłumił w sobie traumatyczne doświadczenia. Dziś, jako niespełna czterdziestolatek, odnosi sukcesy nauce jako naukowiec i planuje ślub ze swoim długoletnim partnerem.

[opisy dystrybutorów]

Bilety: 15 zł (do nabycia w kasie ChCK lub przez Internet)

Karnet: 36 zł (do nabycia w kasie ChCK)

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl