Wygrana Chojniczanki po raz szósty z rzędu

2022-03-05 20:22:05  |  MKS Chojniczanka

Chojniczanka wygrała z Wisłą Puławy 3:1. Wynik otworzył Carlos Daniel w ósmej minucie. Chojniczanka wyrównała w 34 minucie po golu Artura Pląskowskiego z rzutu karnego. Faulowany był Michał Mikołajczyk. W drugiej połowie Chlubę Grodu Tura na prowadzenie wyprowadził Marcin Grolik, a wynik ustalił Szymon Skrzypczak.

22. KOLEJKA EWINNER 2 LIGA: CHOJNICZANKA - WISŁA PUŁAWY 3:1 (1:1)

0:1 - Carlos Daniel (8')

1:1 - Artur Pląskowski (34' - z rzutu karnego)

2:1 - Marcin Grolik (58')

3:1 - Szymon Skrzypczak (80')

Link do YouTube

CHOJNICZANKA: 1. Kamil Broda -  3. Marcin Grolik, 47. Damian Byrtek, 25. Kacper Kasperowicz - 14. David Niepsuj (69, 31. Sebastian Olszewski), 8. Sam van Huffel (86, 45. Mateusz Cegiełka), 4. Paweł Czajkowski, 77. Łukasz Wolsztyński (90, 27. Filip Karbowy), 28. Michał Mikołajczyk - 17. Tomasz Mikołajczak (69, 30. Szymon Skrzypczak), 7. Artur Pląskowski (86, 91. Mateusz Klichowicz).

WISŁA: 13. Paweł Socha - 27. Dominik Cheba, 18. Łukasz Wiech, 14. Krystian Bracik, 3. Lukáš Kubáň - 80. Dominik Banach (72, 8. Kacper Kondracki), 42. Maciej Kona, 28. Carlos Daniel, 7. Krystian Puton (72, 21. Emil Drozdowicz), 10. Bartłomiej Bartosiak (62, 11. Stefan Ilić) - 87. Adrian Paluchowski.

ŻÓŁTE KARTKI: Niepsuj, Van Huffel, Byrtek - Socha, Bartosiak, Wiech.