Chojniccy tenisiści z sukcesami na turnieju WOŚP w Debrznie

2022-01-31 09:31:27  |  oprac. red. fot. nadesłane

Bardzo dobry występ tenisistów stołowych z Chojnic na turnieju w Debrznie. Zawody były częścią tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a cała kwota wpisowego od zawodników trafiła na konto WOŚP.

W kategorii szkół ponadpodstawowych pierwsze miejsce zajął Dominik Frąckowiak, a w grupie do lat 40 Maksymilian Żychliński. Tu na miejscach 5-6 sklasyfikowano Łukasza Łysaka, a 7-8 Dawida Kucharskiego.
Natomiast wśród tenisistów grających w kategorii 40+ na najwyższym stopniu podium stanął Maciej Pawlak, a drugie miejsce wywalczył Sławomir Wilczek. W przedziale 9-12 sklasyfikowano Marka Stasiaka.
Łącznie w turnieju WOŚP w Debrznie zagrało 43 zawodników, a do orkiestrowej puszki trafiło 725 złotych.