Strona główna

Wygraj podwójną wejściówkę na koncert Pawła Ruszkowskiego

Wygraj podwójną wejściówkę na koncert Pawła Ruszkowskiego

2021-12-01 14:14:04  |  ChCK , oprac. red.

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 4 grudnia (sobota) o godzinie 17:00 na koncert piosenki poetyckiej „Echo z dna serca” w wykonaniu Pawła Ruszkowskiego. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwie wejściówki na to wydarzenie.


Tytuł recitalu zaczerpnięty został z wiersza Leopolda Staffa pt. „Ars poetica” - pierwszego utworu z debiutanckiej płyty Pawła Ruszkowskiego – i to właśnie na bazie tej płyty zbudowany został cały program. Usłyszeć w nim możemy oryginalne muzyczne interpretacje poezji m. in. B. Leśmiana, A. Zagajewskiego, L. Staffa czy E. Stachury.  Pojawią się także solowe wersje piosenek do słów Karoliny Słyk z najnowszej płyty "Absencja" oraz - przedpremierowo - muzyczne zapowiedzi albumu "Słowem wszystko". Z krainy poezji śpiewanej i piosenki poetyckiej recital płynnie przechodzi na polską estradę w najlepszym wydaniu (teksty A. Osieckiej, W. Młynarskiego, A. Poniedzielskiego), by w końcu zawędrować aż za ocean – do miejsc, w których rozbrzmiewa zarówno taneczny swing i liryczny autorski folk. Nie zabraknie też wątku kaszubskiego, który jest znakiem rozpoznawczym artysty.

Paweł Ruszkowski zaprasza nas zatem w prawdziwie krajoznawczą podróż z piosenką w roli głównej, w której usłyszymy – echo z jego serca…

Bilety do nabycia w kasie ChCK lub na ckchojnice.pl w cenie: 20zł/15zł

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na koncert, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując piosenka poetycka, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do piątku (3.12) do godz. 15:00.

Rozw. konkursu: Na sobotni koncert zapraszmy Kamilę Bachanek z Człuchowa wraz z osobą towarzyszącą. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl