Strona główna

Od dziś nowe obostrzenia. Policjanci zachęcają do noszenia masek ochronnych

Od dziś nowe obostrzenia. Policjanci zachęcają do noszenia masek ochronnych

2021-12-01 11:44:59  |  oprac. red.

W poniedziałek Ministerstwo Zdrowia podało informacje dotyczące nowych ograniczeń, które wchodzą w życie od 1 grudnia br. Policjanci apelują o przestrzeganie obostrzeń sanitarnych. Mundurowi regularnie prowadzą działania, które mają na celu zapobieganie i ograniczanie rozprzestrzeniania się koronawirusa.


W poniedziałek Ministerstwo Zdrowia ogłosiło informacje na temat ograniczeń, które spowodowane są wzrostem zachorowań na COVID-19 oraz pojawieniem się nowego wariantu wirusa. Nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w przestrzeni zamkniętej.

Dodatkowo od 1 grudnia br. wchodzą nowe obostrzenia:

Wszystkie aktualne nakazy i zakazy znajdują się na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Policjanci prowadzą i nadal będą prowadzić działania, podczas których będą sprawdzać czy wszyscy stosują się do obowiązujących nakazów i zakazów w walce z koronawirusem. Pamiętajmy, że każdy, kto będzie lekceważył przepisy, musi liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Przypominamy, że koronawirus nie zniknął.

Stosujmy się do zaleceń sanitarnych i wspólnie dbajmy o bezpieczeństwo. Przypominamy o tym, że samodyscyplina, świadomość zagrożenia i dbanie o zdrowie swoje i najbliższych jest teraz najważniejsze.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl