Chojniczanie wysoko na turnieju tenisa stołowego w Sępólnie Krajeńskim

2021-11-12 08:14:55  |  (md)

Dwa z trzech miejsc na podium w kategorii open oraz dwa tuż za podium w kategorii amator - to dorobek tenisistów stołowych UKS Ósemka na turnieju z okazji Święta Niepodległości w Sępólnie Krajeńskim.

Wśród zawodników z licencją ligową drugie miejsce wywalczył Piotr Mojka, a trzecie Sławomir Januszewski. Na siódmym miejscu sklasyfikowano Michała Briegera.

Natomiast w kategorii amatorów blisko podium uplasowali się Mateusz Żychliński i Maciej Pawlak, którzy zajęli odpowiednio 4. i 5. miejsce, a na miejscach 9-12 sklasyfikowano Wojciecha Glanera, Krzysztofa Pieragowskiego i Łukasza Łysaka.

Dodajmy, że tradycyjny turniej z okazji Święta Niepodległości w Sępólnie Krajeńskim był teraz także pierwszą edycją Memoriału Dariusza Klenske - zmarłego w ubiegłym roku trenera i zawodnika MLKS Krajny.