Strona główna

Ukradł rower, sprzęt elektroniczny i biurowy

Ukradł rower, sprzęt elektroniczny i biurowy

2021-09-17 12:18:33  |  oprac. red., fot. KPP Chojnice

Kryminalni z Chojnic zatrzymali 27-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzieże i włamania.

 

W minioną środę (15.09) kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach pracując nad sprawami kradzieży i włamań, do których doszło w ostatnich kilku dniach na terenie Chojnic ustalili, że związek jednym z tych przestępstw, kradzieżą roweru wartości 3 tys. złotych ma 27-letni chojniczanin. Mundurowi ustalili również, gdzie aktualnie przebywa poszukiwany mężczyzna, którego zatrzymali i doprowadzili do komendy.

- Dodatkowo stróże prawa ustalili, że ten sam sprawca miał związek z kradzieżami i włamaniami, których dopuścił się również w ostatnich kilku dniach. Łupem jego był sprzęt elektroniczny i biurowy, a także inne przedmioty. Łącznie straty pokrzywdzeni wycenili na ponad 5 tys. złotych - informuje mł. asp. Justyna Przytarska, oficer prasowy KPP Chojnice.
Policjanci odzyskali większość skradzionego mienia, które już zostało zwrócone właścicielom.

 

W czwartek (16.09) śledczy przesłuchali zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem.

- Za kradzież grozi 5 lat więzienia, a za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności - informuje policjantka.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl