Strona główna

Starostwo ogłasza konkurs na piosenkę promującą powiat

Starostwo ogłasza konkurs na piosenkę promującą powiat

2021-07-22 12:43:30  |  Agata Wiśniewska

- Nie ma żadnych reguł jakiego typu muzyka ma to być, dowolność artysty - mówi starosta Marek Szczepański, który już dzisiaj zachęca do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania 10 tys. zł. Czas na przesyłania nagrań zainteresowani mają do 15 października.

Konkurs na piosenkę promującą powiat chojnicki został ogłoszony w ramach 250-lecia utworzenia powiatu. Wspomniany jubileusz jednostka organizacyjna obchodzić będzie w roku przyszłym.

 

W starostwie spodziewają się sporego zainteresowanie konkursem, w którym nagroda główna wynosi 10 tys. zł. - Pieniądze nie są oszałamiające, jak dla artystów z pierwszej półki, ale niejeden młody człowiek może chciałby takie środki na stworzenie pierwszej płyty - mówi starosta Marek Szczepański.

Celem ogłoszonego konkursu jest wybór piosenki z  najlepszym tekstem, muzyką i wykonaniem. Zwycięski utwór będzie wykorzystany do celów promocyjnych i rozpowszechniana na stronach internetowych, portalach społecznościowych i materiałach promujących powiat chojnicki. Piosenka ma zwiększyć świadomość marki powiatu chojnickiego w regionie, kraju i za granicą.

 

Konkurs ma charakter otwarty. Mogą wziąć w nim udział osoby niepełnoletnie (za zgodą rodziców), jak i dorosłe, soliści czy też zespoły. Utwory można nadsyłać do 15 października. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne na witrynie powiatu.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl