Strona główna

Człuchów stanie się ponownie światową stolicą boogie

Człuchów stanie się ponownie światową stolicą boogie

2021-07-21 13:46:47  |  oprac. (aw)

Jutro (czwartek) tj. 22 lipca startuje 17. Polish Boogie Festival. Impreza skupiająca fanów boogie-woogie, swing’a i rock’n’roll’a potrwa do soboty.

Polish Boogie Festival, to święto muzyki, tańca, mody i motoryzacji. Od samego początku festival zapraszał największe gwiazdy światowej sceny gatunku. Co roku wybitne i legendarne nazwiska przylatują do Człuchowa na jedyny, ekskluzywny koncert. W ten sposób Człuchów, Pomorze i Polska znalazły się w elitarnym gronie gospodarzy międzynarodowych festiwali boogie-woogie.

 

Tegoroczna edycja imprezy potrwa od czwartku do soboty (22 - 24.07). Czterodniowe szaleństwo zapoczątkują koncerty w Sieroczynie koło Człuchowa - Kateřina Steinerová & Her Swing Boys, Lasse Jensen, Robert Roth. Tego wieczoru odbędzie się także pokaz mody a także pokaz tańca w wykonaniu SwingStep.pl.

Początek o godz. 20:00.

W piątek z kolei impreza przeniesie się na Polanę Rodzinną w Lasku Luizy. Na scenie królować będą: Dry Riverbed Trio, Żuki Rock and Roll Band, The Real Gone Tones, The Harpagans. Pojawią się też tancerze ze SwingStep.pl.

 

Sobota do południa (godz. 10:00) to trening mierzony w parach na odcinku ¼ km. Od godziny 19:00 natomiast koncerty, pokazy tańca i wybory Miss Pin - Up 2021 w Lasku Luizy.

Na wszystkie wydarzenia, za wyjątkiem sobotniego wyścigu, obowiązują bilety, które można zakupić na stronie festiwalu. Tam też znajdziecie więcej informacji.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl