Strona główna

Drugi rok z rzędu Czersk najlepiej rozświetlony w Pomorskiem

Drugi rok z rzędu Czersk najlepiej rozświetlony w Pomorskiem

2021-01-13 15:25:32  |  UM Czersk

Dzięki Waszym głosom udało się. Nasze miasto wygrało plebiscyt „Świeć się z Energą” w województwie pomorskim. Znów otrzymamy sprzęt RTV AGD, który trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy.


Wczoraj do urzędu miejskiego zadzwonił koordynator programu „Świeć się z Energą”. Przekazał nam świetne informacje. Po raz drugi z rzędu Czersk został najlepiej rozświetlonym miastem w naszym województwie. Wyprzedziliśmy między innymi Gdańsk, Gdynię, Słupsk, Wejherowo czy Kwidzyn.

Dziękujemy, to Wasza zasługa. Cieszymy się, że odpowiedzieliście na nasze apele i oddawaliście głosy w tym plebiscycie. Znów mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie.

Dzięki niemu otrzymamy sprzęt RTV AGD o wartości 10 tys. zł, który, jak w zeszłym roku, trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy. Już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy radość w ich oczach.

To jednak jeszcze nie koniec naszej zabawy. W nocy z czwartku na piątek rusza głosowanie na szczeblu krajowym. Rok temu na tym etapie zajęliśmy 11 miejsce. Tym razem musi być lepiej, bo do wygrania jest kolejne 40 tys. zł, które może trafić do mieszkańców gminy Czersk. W piątek rano wrzucimy link potrzebny do głosowania.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl