Lanie w Ostródzie

2020-11-28 21:16:36  |  MKS Chojniczanka

Chojniczanka niestety wciąż ma duże problemy w meczach wyjazdowych co potwierdziło przegrane 3:0 spotkanie z Sokołem Ostróda.

Żółto-biało-czerwoni nieźle rozpoczęli spotkanie i już w pierwszym kwadransie dobre sytuacje wypracowali Orlik czy Klichowicz. Ciężko jednak wytłumaczyć co stało się w kolejnych 30 minutach. Czym dalej w mecz tym więcej z gry mieli gospodarze. W 28 minucie katastrofalny błąd Pawła Sokoła wykorzystał Dawid Wolny i piłkarze z Ostródy mogli cieszyć się z pierwszej bramki. Trzy minuty później do siatki trafił Rafał Siemaszko.

W drugiej połowie Chojniczanka rozpoczęła od dwóch zmian i choć nastawienie było bardziej ofensywne, to niestety wciąż brakowało klarownych sytuacji podbramkowych. Trzecią bramkę za to zdobyli piłkarze Sokoła i zgarnęli w sobotni wieczór zasłużony komplet punktów.

15. KOLEJKA 2 LIGA: SOKÓŁ OSTRÓDA – CHOJNICZANKA 3:0 (2:0)
1:0 – Dawid Wolny (28′)
2:0 – Rafał Siemaszko (31′)
3:0 – Tomasz Gajda (70′)

SOKÓŁ: 1. Błażej Niezgoda – 20. Michał Zimmer (85, 9. Sebastian Rugowski), 5. Krzysztof Wicki, 4. Wojciech Mazurowski, 6. Adam Dobosz – 11. Konrad Andrzejczak (89, 19. Łukasz Święty), 15. Kamil Zalewski (87, 7. Paweł Brzuzy), 8. Karol Żwir, 14. Tomasz Gajda – 30. Dawid Wolny, 27. Rafał Siemaszko.

CHOJNICZANKA: 1. Paweł Sokół – 90. Jan Mudra, 3. Marcin Grolik, 26. Mateusz Bartosiak, 18. Krystian Wachowiak (46, 20. Michał Grobelny) – 23. Kamil Orlik (64, 71. Sergiy Napolov), 4. Paweł Czajkowski, 10. Maciej Kona (46, 17. Tomasz Mikołajczak), 9. Robert Ziętarski (74, 13. Artur Golański), 91. Mateusz Klichowicz (74, 79. Szymon Emche) – 30. Szymon Skrzypczak.

żółte kartki: Gajda – Klichowicz, Grolik.

sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).