Strona główna

Żółto-biało-czerwone serca dla Olusia

Żółto-biało-czerwone serca dla Olusia

2020-11-20 11:58:06  |  MKS Chojniczanka

Przed bramą główną Stadionu Miejskiego Chojniczanka 1930 stanęło metalowe serce na nakrętki. I choć metal to tworzywo bardzo trwałe, jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy wrzucą w nie plastikowe nakrętki serca mają wrażliwe i chętne do pomocy. Olek, do którego kierujemy tę zbiórkę walczy z SMA oraz czasem i potrzebuje właśnie wielu takich serc.


Rodzice Olka czekali na Niego 3 lata. Synek rozwijał się prawidłowo, nic nie wskazywało na to, że niespełna w 8 miesiącu rodzice usłyszą paraliżującą diagnozę.

O historii Olka przeczytacie więcej tutaj: https://www.siepomaga.pl/olus-sma.

W tej chwili najważniejszy jest czas. Ze względu na warunki podania leku jest go coraz mniej. Dlatego tym bardziej prosimy, nie tylko fanów naszego klubu, ale wszystkich o jak najszybsze zapełnienie serca nakrętkami (całkowity dochód ze sprzedaży nakrętek zostanie przeznaczony na leczenie Olka).

Specjalnie podziękowania kierujemy do naszego Partnera – Firmy EMKA, dzięki której wspomniane serce stanęło przed przy M12. Nasz Platynowy Sponsor od lat angażuje się w pomoc potrzebującym, z czego jesteśmy niesamowicie dumni.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl