Strona główna

Informator meczowy: Chojniczanka – Pogoń Siedlce

Informator meczowy: Chojniczanka – Pogoń Siedlce

2020-08-28 12:56:23  |  MKS Chojniczanka

Informacje dotyczące dnia meczowego na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 z ograniczeniami w okresie stanu epidemii COVID-19.


Chojniczanka – Pogoń Siedlce
Piątek | 28 sierpnia | godzina 19:30
Stadion Miejski Chojniczanka 1930

BILETY

W dniu meczu sprzedaż biletów prowadzona będzie w Strefie Kibica Chojniczanki zlokalizowanej na II piętrze w Domu Towarowym Libera (ulica Stary Rynek 9), w punktach dystrybucyjnych KupBilet oraz przez internet.

Przypominamy, że przepisy związane z organizacją meczów w dobie pandemii COVID-19 wykluczają sprzedaż biletów przed meczem w stadionowych kasach.

Godziny otwarcia Strefy Kibica: 10:00 – 17:00

Do godziny 19:10 bilety można także kupować w punktach dystrybucyjnych KupBilet (w Chojnicach jest to salon Empik w Parku Handlowym Chojnice przy ulicy Strzeleckiej, salonik prasowy Kolporter w Hipermarkecie Carrefour przy Al. Bayeux 1 i salonik prasowy Kolporter w supermarkecie Lidl przy ulicy Gdańskiej 60) oraz poprzez stronę www.kupbilet.pl

TUTAJ KUPISZ BILET PRZEZ INTERNET

Do zakupów online nie są potrzebne klubowe loginy czy karta kibica. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut. Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego.

Otwarcie bram i wejście na stadion

Bramy zostaną otwarte o godzinie 18:30. Zachęcamy do tego, by wchodzić możliwie jak najwcześniej tak żeby rozładować kolejki do wejścia.

Posiadacze karnetów oraz biletów na sektory A1-A5, B1-B6 i C1-C2 będą wchodzić na obiekt głównym wejściem od strony parkingu przy ulicy Mickiewicza

Ogólne zasady zachowywania bezpieczeństwa na stadionie

Kluby są upoważnione do podejmowania wszelkich dodatkowych działań zmierzających do zwiększenia bezpieczeństwa osób obecnych na stadionie, w szczególności są upoważnione do odmowy wstępu osobom/ usuwania ze stadionu osób, które nie przestrzegają zaleceń dotyczących higienicznych środków ostrożności.

Nad przestrzeganiem reżimu sanitarnego na terenie imprezy masowej czuwać będą stewardzi oraz spiker zawodów przez kilkukrotne podawanie komunikatów informacyjnych.

Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia swojego miejsca.

Pamiętajmy także o obowiązkowej dezynfekcji rąk przy wejściu na stadion. Jeżeli masz gorączkę lub wątpliwości odnośnie swojego stanu zdrowia – zostań w domu.

 

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1. kolejki 2 Ligi, które zostaną rozegrane w dniach 28 - 30 sierpnia. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Pogoń Siedlce będzie Patryk Gryckiewicz z Torunia. Przy linii pomagać mu będą Maciej Śliwiński i Marcin Czerwiński. Arbitrem technicznym będzie Mariusz Korpalski.

Patryk Gryckiewicz nie prowadził jeszcze meczu Chojniczanki. Pełnił za to funkcję asystenta sędziego podczas niektórych meczów naszej drużyny we wcześniejszych sezonach.

Sędzia Gryckiewicz w sezonie 2020/21 był głównym rozjemcą meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski: Unia Skierniewice – Widzew Łódź. Pokazał w tym meczu 3 żółte kartki.

 

Dzięki nawiązaniu przez nasz klub współpracy z firmą TVCOM, w sezonie 2020/21 będą przeprowadzane transmisje online ze wszystkich ligowych meczów rozgrywanych na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 (z wyłączeniem meczów pokazywanych przez TVP Sport).

Transmisje będą dostępne w systemie Pay-Per-View. W taki sposób będzie można obejrzeć już dzisiejszy ligowy mecz Chojniczanki z Pogonią Siedlce. Realizacja będzie odbywać się z jednej kamery wraz z komentarzem. Koszt dostępu do meczu wynosi 20 zł. Transmisje nie mają żadnych blokad geograficznych dzięki czemu możesz obejrzeć mecz Chojniczanki z każdego miejsca na świecie!

PRZEJDŹ DO TRANSMISJI

INSTRUKCJA ZAKŁADANIA KONTA W SERWISIE TVCOM

 

Pomoc techniczna:
email: pomoc@tvcom.pl

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl