Strona główna

Informator meczowy: Chojniczanka – Warta Poznań

Informator meczowy: Chojniczanka – Warta Poznań

2020-07-18 10:48:30  |  MKS Chojniczanka

Informacje dotyczące dnia meczowego na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 z ograniczeniami w okresie stanu epidemii COVID-19.


Chojniczanka – Warta Poznań
Sobota | 18 lipca | godzina 17:40
Stadion Miejski Chojniczanka 1930

BILETY

Sprzedaż biletów prowadzona jest tylko i wyłącznie przez internet. Obecnie obowiązujące przepisy prawa związane z pandemią COVID-19, wykluczają sprzedaż w kasach. W związku z tym zakup biletu w Strefie Kibica oraz w kasie przed wejściem na stadion będzie niemożliwy. Do sprzedaży udostępnione zostały tylko miejsca na sektorach D1-D7, a wejście odbywać się będzie poprzez bramofurty od ulicy Okrężnej (wejściem dla kibiców gości).

TUTAJ KUPISZ BILET PRZEZ INTERNET

Do zakupów online nie są potrzebne klubowe loginy czy karta kibica. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut. Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego.

Otwarcie bram i wejście na stadion

Posiadacze karnetów, którzy potwierdzili rezerwację i posiadają nowe miejsce, będą wchodzić na obiekt bramą główną od strony parkingu przy ulicy Mickiewicza. Przy wejściu należy posiadać dowód osobisty, aktywną kartę karnetową, a także potwierdzenie rezerwacji miejsca.

Posiadacze biletów zakupionych przez internet będą wchodzić na stadion dotychczasowym wejściem dla kibiców gości czyli bramofurtem od strony ulicy Okrężnej. Przy wejściu należy posiadać dowód osobisty oraz bilet w formie elektronicznej np. na telefonie komórkowym lub papierowej.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl