Strona główna

Zasady sprzedaży biletów na mecz z Sandecją Nowy Sącz

Zasady sprzedaży biletów na mecz z Sandecją Nowy Sącz

2020-07-01 15:01:50  |  MKS Chojniczanka

Wracamy do domu! W piątek 3 lipca o godzinie 17:40 piłkarze Chojniczanki zmierzą się na własnym stadionie z Sandecją Nowy Sącz w ramach 30. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi.


Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 25% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc, umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. Do otwartej sprzedaży trafi więc ponad 100 biletów na małą trybunę (sektory D1 – D7 – czyli sektory dotychczas przeznaczane dla kibiców gości). Wejście odbywać się będzie przez bramofurty od ulicy Okrężnej czyli wejściem dla kibiców gości.

Sprzedaż uruchomiona zostanie na stronie www.kupbilet.pl w środę 1 lipca. Cena biletu będzie wynosić 15 zł, bez podziału na bilety normalne i ulgowe. Zakup biletu możliwy jest tylko i wyłącznie przez internet. Klub nie będzie prowadził sprzedaży w Strefie Kibica ani w kasach przed stadionem w dniu meczu.

Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego. Do zakupów online nie są potrzebne żadne klubowe loginy, ani karta kibica. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut.

Rezerwacja miejsc przez karnetowiczów na cztery lipcowe domowe mecze na własnym stadionie możliwa jest już tylko w środę 1 lipca. Bezpłatne wejściówki dla posiadaczy karnetów w sezonie 2019/20 są do odbioru w Strefie Kibica Chojniczanki, która 1 lipca będzie czynna w godzinach 11:00 – 17:00. Bilety dla karnetowiczów będą kodować się na karcie karnetowej, ale konieczne jest posiadanie biletu w wersji drukowanej, ponieważ to na nowym bilecie znajdować się będzie obowiązujący numer miejsca na stadionie. Miejsca dla karnetowiczów będą rozmieszczone na sektorach A1-A5 i B1-B6. Wejście będzie odbywać się przez bramę główną.

Bramy dla kibiców otwarte będą od godziny 16:10. Zachęcamy do tego, by wchodzić możliwie jak najwcześniej tak żeby rozładować kolejki do wejścia. Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia swojego miejsca.

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl