Strona główna

Emil Drozdowicz odchodzi z Chojniczanki

Emil Drozdowicz odchodzi z Chojniczanki

2020-06-30 14:58:21  |  MKS Chojniczanka

Emil Drozdowicz po trzech sezonach gry przy Mickiewicza 12 odchodzi z Chojniczanki. 30 czerwca wygasa kontrakt zawodnika z naszym klubem i nie zostanie on przedłużony.


Emil Drozdowicz do Chojniczanki trafił w lipcu 2017 roku z Wisły Płock. W żółto-biało-czerwonych barwach zadebiutował w tym samym miesiącu w pucharowym starciu z Legionovią Legionowo kiedy w drugiej połowie zmienił Krzysztofa Drzazgę. Drozdowicz już w swoim debiucie zdobył premierowe trafienie dla Chojniczanki podwyższając prowadzenie w tym meczu na 4:1. W sezonie 2017/18 spędził na boisku ponad 2000 minut i miał spory udział w wywalczeniu przez Chlubę Grodu Tura trzeciego miejsca na koniec rozgrywek.

Podsumowując trzy lata Emila Drozdowicza w Chojniczance to złożyły się na nie 62 mecze w pierwszej drużynie w których zdobył 11 bramek. Pod koniec swojej gry w Chojnicach znacznie przyczynił się do awansu rezerw do IV ligi często także pomagając młodym zawodnikom z naszej akademii i będąc dla nich dobrym wzorem nie tylko na boisku.

Chciałem podziękować za te trzy lata, które były bardzo różne w emocje. Wspaniały początek i trudniejsze następne dwa sezony. Na pewno będę miło wspominał Chojnice. Nawiązałem tutaj wiele znajomości i spotkałem ludzi, którzy wspierali nas w trudnych momentach. Cały czas będę śledził grę Chojniczanki i wspierał chłopaków. Wierzę, że przez ten miesiąc sobie poradzą. Są silni i wierząc w siebie są w stanie utrzymać pierwszą ligę dla Chojnic. Trzymam kciuki za powodzenie tej misji – mówi Emil Drozdowicz.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl