Strona główna

'Deerskin'. Rozw. konkursu!

'Deerskin'. Rozw. konkursu!

2020-06-26 07:16:57  |  ChCK, oprac. red.

Po kilkumiesięcznej przerwie Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" wznawia seanse, a my wracamy do konkursu, w którym możecie wygrać podwójną wejściówkę na każdy z nich. W najbliższy poniedziałek (29.06) o godz. 19:00 komedia francuska "Deerskin".


"Deerskin" (29.06, godz. 19:00)


Reżyseria: Quentin Dupieux
Scenariusz: Quentin Dupieux
Produkcja: Francja
Gatunek: Komedia

Czas trwania: 1 godz. 17 min.

Bohaterką czarnej komedii Quentina Dupieux jest... kurtka z frędzlami. To ona staje się fetyszem niejakiego Georges’a, przegranego gościa, który po zakupie zamszowego ciucha zaczyna marzyć o sławie filmowca. Wydawszy ostatnie pieniądze, mężczyzna błąka się po francuskiej prowincji, z każdym dniem zbliżając się coraz bardziej do granicy obłędu. Zaczepia ludzi, gada z frędzlami, chwyta za kamerę, snuje się po wzgórzach. W siatkę swoich fantazji, zmyśleń i kłamstw wciąga miejscową barmankę, która nocami hobbystycznie przemontowuje stare produkcje.

 

Link do YouTubeBilety w cenie 15 zł do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury (ul. Swarożyca 1) lub poprzez stronę internetową placówki.

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na seans o godz. 19:00, rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Deerskin , a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dzisiaj (26.06) do godz. 15.

Rozw. konkursu: Do kina wraz z osobą towarzyszącą zapraszamy Tomasza Lipińskiego z Chojnic. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl