Strona główna

Zasady dystrybucji biletów na lipcowe mecze na własnym stadionie

Zasady dystrybucji biletów na lipcowe mecze na własnym stadionie

2020-06-23 06:10:15  |  MKS Chojniczanka

W piątek 3 lipca o godzinie 17:40 piłkarze Chojniczanki rozegrają pierwsze domowe spotkanie w 2020 roku. Przeciwnikiem żółto-biało-czerwonych będzie Sandecja Nowy Sącz. Następnie przed Chojniczanką pozostaną trzy domowe spotkania, których dokładnych terminów jeszcze nie znamy. Są to mecze z Chrobrym Głogów (około 11 lipca), Zagłębiem Sosnowiec (około 15 lipca) i Wartą Poznań (około 18 lipca).


Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 25% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc, umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. W związku z ograniczoną pojemnością stadionu i zmienionymi zasadami organizacji spotkań z publicznością prosimy o zapoznanie się z nowymi wytycznymi.

Zgodnie z obowiązującym prawem powszechnym i zasadami reżimu sanitarnego w okresie pandemii COVID-19, klub jest zobowiązany do utrzymania podwyższonego standardu bezpieczeństwa, co wiąże się w wielu przypadkach ze zmianą miejsc i zachowaniem odpowiedniego dystansu między uczestnikami wydarzenia.

Więcej informacji o zasadach bezpieczeństwa zostanie podanych bliżej meczu za pośrednictwem naszej strony internetowej.

W razie pytań lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem klubu, Jakubem Piekutem:

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl