Strona główna

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

2020-06-08 10:52:22  |  KPP Chojnice

Policjanci z Czerska wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w minioną sobotę wieczorem na drodze powiatowej pomiędzy Kosobudami, a Czerskiem na wysokości miejscowości Bielawy, gdzie 40-letni kierowca osobowego renault drogi z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewa. Niestety kierowca zginął na miejscu, policjanci aktualnie ustalają szczegóły wypadku oraz apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.


W sobotę około godziny 20:00 oficer dyżurny chojnickiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej pomiędzy Kosobudami, a Czerskiem na wysokości miejscowości Bielawy. Dyżurujący przy telefonie funkcjonariusz natychmiast wysłał na miejsce policjantów z wydziału ruchu drogowego oraz technika kryminalistyki. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący z nieustalonych dotąd przyczyn  stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył  w drzewo ścinając je, a następnie w kolejne. Wskutek tego wypadku zginął 40-letni mieszkaniec Brus.

Interweniujący w tej sprawie policjanci pod nadzorem prokuratora sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz rozbitego pojazdu. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia i zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego zdarzenia.Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Pamiętajmy, aby dostosować prędkość do panujących warunków i własnych umiejętności. Zachowajmy ostrożność na drodze tak, aby bezpiecznie dojechać do celu.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl