Strona główna

Policjanci poszukują 30-letniego chojniczanina. Aktualizacja

Policjanci poszukują 30-letniego chojniczanina. Aktualizacja

2020-06-02 17:54:23  |  oprac. red., fot. KPP Chojnice

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą poszukiwania 30-letniego mieszkańca Chojnic – Arkadiusza Łowicz. Jak ustalono zaginiony mężczyzna dzisiaj (2.06) rano, wyszedł z domu z niedużym psem, czarnym podpalanym rasy mieszanej  i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu rodziną. Mężczyzna najprawdopodobniej porusza się samochodem marki Audi A6 (kombi) koloru czarnego o numerze rejestracyjnym GCH 40221. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego lub które widziały auto o takim wyróżniku proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 743 62 22 lub pod nr alarmowym 112.

- Mężczyzna jest szczupłej  budowy ciała ( sylwetka sportowa), wzrost około 180 cm, włosy ciemny blond, krótkie zaczesane na prawą stron. 30-latek posiada pieprzyk na twarzy na prawym policzku. W chwili zaginięcia najprawdopodobniej ubrany był w niebieskie spodnie dżinsowe oraz ciemną koszulkę typu t-shirt - informuje sierż. sztab. Justyna Przytarska oficer prasowy chojnickiej policji.


Ktokolwiek posiada informacje odnośnie miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o pilny kontakt z policją tel. 47 743 62 22 lub na numer alarmowy 112.

Aktualizacja godz. 21:23

Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach poszukiwany mężczyzna został odnaleziony. - Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali nam informacje - mówi sierż. sztab. Justyna Przytarska.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl