Strona główna

Zapowiedź: Puszcza Niepołomice – Chojniczanka

Zapowiedź: Puszcza Niepołomice – Chojniczanka

2020-06-02 10:26:28  |  MKS Chojniczanka

W końcu możemy to napisać – wracamy! Jedna zapowiedź meczu z Puszczą już lądowała w koszu, bo ostatecznie mecz został przesunięty ze względu na pandemię COVID-19. Dzisiaj możemy opublikować nową i nic nie wskazuje na to, żeby wtorkowy pojedynek miał się nie odbyć.


87 dni. Tyle dni dzieli Chojniczankę od ostatniego oficjalnego rozegranego meczu. W tym okresie nie rozgrywano żadnych sparingów, a większość czasu ograniczyła się do indywidualnych rozpisek treningowych. Taka sama sytuacja tyczy się pozostałych zespołów, tak więc bardzo ciężko wyrokować jak mogą przebiegać najbliższe zawody.

Bardzo ważną informacją jest, że do dyspozycji trenera Zbigniewa Smółki będzie Tomasz Mikołajczak. Przekwalifikowany na ofensywnego pomocnika zawodnik, nie mógł zagrać w ostatnim ligowym meczu z Miedzią ze względu na nadmiar kartek. Na mecz z Puszczą pojechała większa grupa zawodników. Żółto-biało-czerwoni zostaną na południu Polski i po meczu w Niepołomicach udadzą się do Rybnika-Kamienia, gdzie będą przygotowywać się do niedzielnego meczu z GKS-em Tychy.

Biorąc pod uwagę sytuacje w tabeli, to jest to klasyczny mecz o 6 punktów. Puszcza Niepołomice zajmuje 14 miejsce w tabeli i ma 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Chojniczanka okupuje ostatnie miejsce w tabeli i do bezpiecznej pozycji traci 6 punktów.

Zaglądając natomiast w historię bezpośrednich spotkań, to bilans jest na korzyść ekipy z Niepołomic. Puszcza wygrała 4 bezpośrednie mecze. 2 spotkania kończyły się wygraną Chojniczanki (w tym ostatni mecz w Niepołomicach) i również 2 – podziałem punktów.

W rundzie jesiennej w Chojnicach, podopieczni trenera Tomasza Tułacza wygrali 1:0 po trafieniu Wiktora Żytka.

Link do YouTube

Transmisję ze spotkania będzie można obejrzeć za darmo na platformie ipla. Wyemitowany zostanie sygnał z jednej kamery i bez komentarza. Serwis ipla jest dostępny m.in. poprzez stronę www.ipla.tv, aplikację mobilną na telefony z Android czy iOS lub Smart TV. Na naszej stronie również udostępnimy bezpośredni link do transmisji.

Poczatek spotkania z Puszczą Niepołomice o godzinie 16:00. Wszyscy trzymajmy kciuki za Chlubę Grodu Tura!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl