Strona główna

Pili alkohol w parku, jeden z nich był poszukiwany

Pili alkohol w parku, jeden z nich był poszukiwany

2020-06-01 13:08:52  |  KPP Chojnice

Spożywanie alkoholu w miejscu publicznym było przyczyną legitymowania, podjętego przez czerskich policjantów w niedzielny wieczór w jednym z parków na terenie miasta. W trakcie czynności okazało się, że 28-letni mężczyzna, uczestnik spotkania jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo.


Wczoraj wieczorem czerscy policjanci zostali poinformowani przez operatora miejskiego monitoringu, że na terenie Parku Borowiackiego grupa osób spożywa alkohol w miejscu niedozwolonym. Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce, gdzie potwierdzili ten fakt. Funkcjonariusze ukarali mandatami trzech mężczyzn i kobietę, za  popełnione wykroczenie spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym.

To nie były wszystkie przewinienia jednego z uczestników biesiady. W trakcie legitymowania tych osób okazało się, że 28-letni mieszkaniec Czerska jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu doprowadzenia do najbliższej jednostki penitencjarnej, gdzie ma do odbycia karę pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo posiadania środków odurzających . Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, skąd został dzisiaj przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasadzony przez sąd wyrok.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl