Strona główna

Nowe zasady korzystania z kompleksu boisk Orlik w Charzykowach

Nowe zasady korzystania z kompleksu boisk Orlik w Charzykowach

2020-05-22 13:13:07  |  GOK Chojnice

Trwa proces odmrażania sportu w czasie pandemii koronawirusa. Zgodnie z wytycznymi Kancelarii Premiera Rady Ministrów i rekomendacjami Ministerstwa Sportu, z ograniczeniami wznowiły działalność obiekty otwarte. Poniżej prezentujemy zasady korzystania z kompleksu boisk Orlik w Charzykowach.

Zasady korzystania z kompleksu boisk typu Orlik w Charzykowach w okresie pandemii koronawirusa COVID 19 od dnia 18 maja 2020 r.do odwołania, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 878).

 

Boiska Orlik w Charzykowach udostępnione będą

Szczegółowy grafik wejść w kolejnych miesiącach opracowany zostanie w trakcie funkcjonowania obiektu.

Zgodnie z wyżej wymienionym rozporządzeniem i rekomendacjami Ministerstwa Sportu, podczas korzystania z obiektu w Charzykowach będą obowiązywały następujące zasady bezpieczeństwa:

Ważne! Możliwość udostępnienia obiektu nie jest ograniczona limitem wieku. Należy jednak pamiętać, że zgodnie z obowiązującymi zasadami dzieci w wieku poniżej 13 lat mogą dobrzeć na obiekt jedynie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl