Strona główna

Ekonomia – kierunek z perspektywami

Ekonomia – kierunek z perspektywami

2020-05-18 17:21:55  |  Sopocka Szkoła Wyższa

Osoba, która decyduje się na podjęcie studiów, pragnie wybrać taki kierunek, który zapewni jej znalezienie pracy i satysfakcjonujące zarobki. Na jaki kierunek się zdecydować, aby zapewnić sobie stabilną przyszłość? Strzałem w dziesiątkę będzie ekonomia!

Ekonomia cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród przyszłych studentów. W tym roku znalazła się w TOP5 najpopularniejszych kierunków studiów 2020 (https://www.otouczelnie.pl/artykul/3008/Najpopularniejsze-kierunki-studiow-2020). Tak wysoka pozycja nie powinna nikogo dziwić, ponieważ studia ekonomiczne dają wiele możliwości.

Sopocka Szkoła Wyższa Filia w Chojnicach oferuje studia licencjackie na kierunku ekonomia. Studenci mają do wyboru takie specjalności jak:

Student ekonomii zdobędzie szeroką widzę z zakresu praw rządzących rynkiem, polityki społecznej i gospodarczej, funkcjonowania przedsiębiorstw oraz zarządzania w organizacjach. Uzyska także ekonomiczno-prawną oraz podstawową wiedzę informatyczną z zakresu zarządzania finansami, informatyki, inwestycji i nieruchomości, organizacji oraz prowadzenia procesów transportowo-logistycznych.

Wykwalifikowany absolwent może rozpocząć pracę m.in. w: przedsiębiorstwach, korporacjach międzynarodowych, instytucjach państwowych i samorządowych, bankach i firmach ubezpieczeniowych, biurach rachunkowych, przedsiębiorstwach transportu drogowego, lotniczego i kolejowego, komórkach transportu i spedycji w każdym przedsiębiorstwie. Absolwent ekonomii będzie mógł pracować także jako: doradca podatkowy, audytor wewnętrzny, broker ubezpieczeniowy czy doradca inwestycyjny.

Z myślą o studentach pierwszego roku Sopocka Szkoła Wyższa przygotowała specjalną promocję. Rekrucie, jeżeli zapiszesz się na studia do końca maja, otrzymasz zniżkę w czesnym na pierwszy i drugi semestr.

Uwaga! Opłata rekrutacyjna do końca maja wynosi 0 ! Sprawdź nasze promocje: http://ssw-sopot.pl/sswchojnice/rekrutacja/

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl