Strona główna

Wojciech Jaworski (Intuo) inwestuje w gdański rynek nieruchomości

Wojciech Jaworski (Intuo) inwestuje w gdański rynek nieruchomości

2020-04-30 12:07:11  | 

Na terenie Gdańska powstaje wiele nowych, ciekawych inwestycji, a za część z nich odpowiada Spółka Intuo z biznesmenem Wojciechem Jaworskim na czele. Piękne obiekty gotowe do zamieszkania oraz świetnie zlokalizowane biurowce dobrze wpisują się w klimat miasta, co tylko pokazuje, że Intuo rozumie potrzeby rynku i dokładnie wie, jak im sprostać.


Świetnie zlokalizowana kamienica w starej Oliwie, położona naprzeciwko pięknego Parku Oliwskiego, to tylko jedna z licznych inwestycji, w których udział bierze spółka Wojciecha Jaworskiego. Kamienica położona jest przy ulicy Opata Jacka Rybińskiego i zachwyca swoim ponadczasowym projektem, który podkreśla historyczny klimat jednej z piękniejszych dzielnic Gdańska.

Kamienica posiada 9 apartamentów oraz przestrzeń gotową pod lokal usługowy, który znajduje się na parterze. Poza tym, mieszkańcy mają także dostęp do antresoli z atrakcyjnym widokiem na miasto oraz Park Oliwski. Budynek mieści się w świetnej lokalizacji. W pobliżu znajdziemy przystanki komunikacji miejskiej (autobusowe oraz tramwajowe), a także SKM. Niedaleko jest także Gdański Ogród Zoologiczny oraz Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Same apartamenty zostały zaprojektowane tak, by umożliwić komfortowe mieszkanie w jednej z najlepiej położonych lokalizacji w całym Trójmieście. Dostępność przestrzeni rekreacyjnych oraz piękny projekt kamienicy to tylko kilka z wielu powodów, by zainteresować się tą inwestycją. Jednak Intuo zajmuje się także innym, ciekawym projektem…

Biurowiec

Nowa inwestycja, która rozpoczęła się w połowie 2019 roku, przyciąga wiele spojrzeń. W historycznym Wrzeszczu, przy al. Grunwaldzkiej 144, powstaje nowy biurowiec, którego wysokość sięgać ma 20 metrów. Za projekt budynku biurowo-handlowego, którego powierzchnia najmu wynosić ma ok. 2 tys. m2 odpowiada Paweł Kleczek. Co ciekawe, inwestycja powstaje w miejscu starej stacji benzynowej Standard, otwartej po razy pierwszy w 1931 roku. Dobrze skomunikowana lokalizacja w centrum Wrzeszcza jest zatem nie tylko ogromnym atutem powstającej inwestycji, ale także okazją do poznania szerzej historii dawnego Gdańska i jego mieszkańców.

Szczegóły projektu przewidują przeznaczenie jednej kondygnacji budynku na niewielki parking. Dojazd do biurowca nie będzie jednak możliwy od Alei Grunwaldzkiej, gdyż znajdująca się w tym miejscu ulica Dekerta nie ma z nią bezpośredniego połączenia.

Intuo stawia przede wszystkim na świetne lokalizacje i dopracowane w szczegółach projekty, tak, aby powstające budynki wpisywały się w architekturę i charakter otaczających ich terenów. Dzięki temu, w Gdańsku powstaje coraz więcej interesujących i sensownych inwestycji, które stanowią dobrą wizytówkę miasta.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl