Strona główna

Tylko w gminie Chojnice - garderoba, którą artyści wspominają przez lata!

Tylko w gminie Chojnice - garderoba, którą artyści wspominają przez lata!

2020-04-21 10:40:14  |  GOK Chojnice

Opisywane wydarzenia miały miejsce w niedalekiej przeszłości – zaledwie kilka lat temu. W ramach akcji „Wielcy muzycy w wiejskiej świetlicy” gminne wsie przez blisko rok odwiedzali artyści – muzycy i śpiewacy największych scen operowych i teatralnych w Polsce. Odbyły się audycje muzyczne, występy kameralne i koncerty plenerowe – mieszkańcy gminy mieli okazję do wysłuchania przepięknych arii i muzyki granej na żywo. Prawdziwe divy operowe zachwycały głosami, ale też grą aktorską i strojami. Tenorzy, aktorzy…we frakach i z błyskiem w oku wzbudzali podziw wśród mieszkanek! Czasem tylko garderoba trochę różniło się od tej, w jakiej na co dzień przebierają się artyści… W jednej z gminnych wsi, za miejsce, gdzie muzycy przygotowywali się do występów posłużył budynek, którego fragmenty widać na zdjęciu poniżej. Garderoba była tak nietypowa, że muzycy do dziś z nostalgią wspominają koncert do którego przebierali się w….


No właśnie, gdzie?

Pytanie konkursowe brzmi: Jaki budynek pełnił  funkcję garderoby i gdzie odbywał się koncert, z którego migawki widzimy na zdjęciach poniżej?


Na odpowiedzi czekamy do 24 kwietnia do godz. 15:00.

Osoby które nadeślą w wyznaczonym terminie prawidłową odpowiedź wezmą udział w losowaniu nagrody rzeczowej. Wyniki konkursu opublikujemy na stronie www.gokchojnice.pl do 28 kwietnia 2020r.  Regulamin konkursu do pobrania poniżej.

Odpowiedzi należy przesyłać wyłącznie w wersji elektronicznej  na adres: gok@gokchojnice.pl (w tytule maila: Konkurs „Rok Samorządu”). W e-mailu należy zawrzeć zapis:

Wyrażam zgodę, na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji  Konkursu „Rok 2020 Rokiem Samorządu Terytorialnego” - Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl