Strona główna

Wystawa malarstwa 'Baba en couleur'

Wystawa malarstwa 'Baba en couleur'

2020-03-09 14:48:10  |  ChCK

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 12 marca o godz. 17:00 na wernisaż wystawy malarstwa autorstwa Justyny Barwiny Myszka oraz Idy Myszka.


Justyna Barwina Myszka - rodowita chojniczanka, związana z miastem od pokoleń. Absolwentka Wydziału Artystyczno - Pedagogicznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Studium Reklamy. Dyplom z malarstwa i tkaniny uzyskała w pracowni prof. Wojciecha Sadleya. Zajmowała się fotografią prasową oraz tkaniną artystyczną. Od dwudziestu lat jest czynną nauczycielką plastyki, społeczniczką oraz miłośniczką natury i eko życia. Inspiruje ją piękno w czystej formie, które jest wokół - czy to przyroda, piękna kobieta czy architektura. Stara się to piękno uchwycić i utrwalić, aby jego ulotna natura została gdzieś zapisana.

Ida Myszka - skończyła etnologię, obecnie studiuje grafikę i pracuje w Gdańsku. W marzeniach dom nad jednym z naszych jezior, w planach wycieczka kamperem po Europie. Od zawsze kocha rysować, przede wszystkim kobiety. Ulubione techniki to ołówek, kredki i akwarela, ale od niedawna fascynuje ją digital jako nowe medium dla rysunku odręcznego.

Wystawa czynna do 29 marca 2020 r.

Zapraszamy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl