Strona główna

'Smogowi mówimy STOP'

'Smogowi mówimy STOP'

2020-03-04 15:26:49  |  oprac. i fot. (aw)

Traktując głębokim zaniepokojeniem fakt zanieczyszczenia powietrza przez smog oraz zagrożenia jakimi on skutkuje dla zdrowia i życia mieszkańców, Stowarzyszenie „Chojnicki Alarm dla Klimatu” zaprasza do udziału w konkursie „Smogowi mówimy STOP”. Konkurs jest dofinansowany przez Gminę Miejską w Chojnicach.


W listopadzie 2019 r. "Chojnicki Alarm dla Klimatu" zaprosił młodych chojniczan do udziału w happeningu, teraz zachęca do konkursu.


Zaproszenie skierowane jest do dwóch grup. Pierwszą stanowią podopieczni chojnickich przedszkoli i uczniowie chojnickich szkół podstawowych, a dugą uczniowie chojnickich szkół ponadpodstawowych i pełnoletni mieszkańcy miasta Chojnic nie będący uczniami szkół ponadpodstawowych.

- Zadaniem uczestników grupy pierwszej jest przygotowanie pracy plastycznej, a drugiej nagranie i zmontowanie filmu krótkometrażowego. Na Wasze prace czekamy do 17 kwietnia. Zachęcamy do udziału. Czekają na Was atrakcyjne nagrody - mówi Małgorzata Darwish prezes Stowarzyszenia „Chojnicki Alarm dla klimatu”.


Regulamin konkursu
Klauzula dotycząca ochrony danych osobowych

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl