Strona główna

Robert Ziętarski dołącza do Chojniczanki

Robert Ziętarski dołącza do Chojniczanki

2020-02-26 11:10:59  |  MKS Chojniczanka

Środkowy pomocnik Robert Ziętarski został dzisiaj oficjalnie zawodnikiem Chojniczanki. 26-latek związał się z naszym klubem kontraktem ważnym do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o rok. W barwach Chluby Grodu Tura zagra z numerem 9.


Robert Ziętarski urodził się 26 czerwca 1993 roku w Malborku. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Żuławach Nowy Dwór Gdański oraz Pomezanii Malbork. Grał również w juniorskich zespołach Olivii Gdańsk i Arki Gdynia (w Arce również w zespole Młodej Ekstraklasy). W seniorskiej piłce reprezentował barwy Kotwicy Kołobrzeg, Arki II Gdynia, Warty Poznań, Bałtyku Koszalin, Nadwiślana Góra, Gwardii Koszalin, Puszczy Niepołomice. W ostatnich sezonach Ziętarski był zawodnikiem Olimpii Grudziądz z którą najpierw awansował do rozgrywek Fortuna 1 Ligi (w zeszłym sezonie w 2 Lidze rozegrał 30 meczów w których zdobył 4 bramki), a w rundzie jesiennej zagrał w 14 ligowych spotkaniach. Nowy zawodnik Chojniczanki to także były młodzieżowy reprezentant Polski.

Robert jest zawodnikiem o którym myśleliśmy już na początku stycznia. Wtedy jednak okoliczności jego pozyskania nie były dla nas korzystne. Uważamy, że cały czas potrzebujemy rywalizacji w środku pola. Kiedy pojawiła się okazja sięgnięcia po Roberta, zdecydowaliśmy się na taki krok. Wszystko na to wskazuje, że to nasz ostatni transfer w zimowym oknie – mówi dyrektor sportowy Dawid Frąckowiak.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl