Strona główna

 Przekaż 1 % dla juniorów Kolejarza Chojnice

Przekaż 1 % dla juniorów Kolejarza Chojnice

2020-01-28 11:00:15  |  ChKS Kolejarz

Przekazanie 1 % nie wiąże się dla Państwa z żadnymi dodatkowymi kosztami ani obowiązkami, a jedynym wysiłkiem jest wpisanie w odpowiednią rubrykę nr KRS 0000 221 921. Dzięki temu najmłodsi zawodnicy chojnickiego Kolejarza będą mogli nadal rozwijać swoją pasję – grać w piłkę oraz od niedawna również ćwiczyć lekką atletykę.Cała kwota uzyskana z 1 % w Kolejarzu zawsze trafia na szkolenie juniorów w dwóch dyscyplinach (piłka nożna i lekkoatletyka), dlatego oprócz nazwy Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz i numeru KRS 0000 221 921, prosimy o dopisek „Szkolenie juniorów”.

W Chojnickim Klubie Sportowym Kolejarz trenuje ok. 150 dzieci. Właśnie w Kolejarzu pierwsze kroki stawiali zawodnicy, którzy później jako seniorzy grali w klubach na poziomie centralnym. W latach świetności zawodnicy Kolejarza grali nawet w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Ostatnim przykładem jest Arkadiusz Reca, który uczył się gry w piłkę w Kolejarzu, a dziś jest podstawowym zawodnikiem klubu Serie A i gra w reprezentacji Polski.

Jako klub znów chcemy stawiać na rozwój młodych piłkarzy i na tym będziemy skupiać się w kolejnych latach, abyśmy jako chojniczanie byli dumni z kolejnych wychowanków.

Od niedawna w Kolejarzu ćwiczą również przyszli lekkoatleci.

Wy możecie im pomóc, przekazując zaledwie 1 %. Pomożecie?

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl