Strona główna

Policja poszukuje kierowcy, który zbiegł z miejsca wypadku

Policja poszukuje kierowcy, który zbiegł z miejsca wypadku

2020-01-20 09:19:52  |  Agata Wiśniewska

Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło w minioną sobotę (18.01) w miejscowości Wolność. Jeden z kierowców zbiegł z miejsca wypadku. Do tej pory mieszkańca gminy Chojnice poszukuje policja.


Do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych mercedesa i seata doszło w minioną sobotę (18.01) około godz. 20:30. Samochody zderzyły się na wysokości miejscowości Wolność (gmina Chojnice). Seatem podróżowały dwie osoby. Jedna z nich została zakleszczona w pojeździe. Po interwencji strażaków uczestnicy zdarzenia zostali przekazani pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego.

Kierujący mercedesem zbiegł z miejsca wypadku do lasu. W akcji poszukiwawczej zorganizowanej przez chojnicką policję brały udział psy tropiące. Jak do tej pory kierowcy nie udało się jednak odnaleźć.

- Ustaliliśmy wstępnie, że poszukiwany mężczyzna to mieszkaniec gminy Chojnice. Podejrzewamy, że zbiegł z miejsca wypadku ze względu na stan w jakim prowadził auto, mógł być nietrzeźwy albo pod wpływem środków psychotropowych - mówi p.o. oficera prasowego chojnickiej policji asp. sztab. Magdalena Rolbiecka.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl