Strona główna

Brama Pomorza w świątecznym nastroju

Brama Pomorza w świątecznym nastroju

2019-12-22 21:44:48  |  Artykuł sponsorowany

Centrum Handlowe Brama Pomorza, przygotowało dla klientów dwudniową imprezę, w klimacie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Osobom, które wybrały się w miniony weekend na ostatnie przedświąteczne zakupy, towarzyszył klimat zbliżających się świąt. Podczas imprezy „Jestem w świątecznym nastroju! Kolędowanie w Bramie Pomorza” atmosfera Świąt Bożego Narodzenia była dosłownie na wyciągnięcie ręki. Pierwszy dzień minął pod znakiem wypieku świątecznych pierników. Pod okiem pracowników „Bagietki”, najmłodsi mogli spróbować swoich sił w pieczeniu i dekorowaniu bożonarodzeniowych przysmaków.

Niedziela była dniem rękodzieła, twórców świątecznych ozdób, które poza tradycyjnymi wzorami, zaskakiwały wykonaniem nawiązującym do najbardziej aktualnych trendów popkultury. Po raz drugi, przedświąteczny okres, przyciągnął do Bramy Pomorza miłośników płyt winylowych. Za sprawą Toruńskiej Giełdy Winylowej, do pod chojnickiej galerii zawitała Latająca Giełda Płytowa. Chojnicka „Malownia” prowadziła fabrykę bajecznych ozdób choinkowych, a ze sceny płynęły dźwięki najpiękniejszych polskich kolęd, wykonywanych przez młodych artystów.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl